SONPg-640

Ostrzarka SONPg-640 - do noży strugarskich

Uniwersalny model SONPg-640 pozwala na ostrzenie noży strugarskich prostych. Dostępne w tej maszynie są dwa rodzaje ostrzenia: każdy nóż osobno lub bezpośrednio w głowicy strugarskiej bez wyjmowania noży.

 

Budowa ostrzarki pozwala regenerować pojedyncze noże o długości maksymalnie 640 mm oraz głowice o średnicy i szerokości odpowiednio 200 oraz 250 mm. Maszyna posiada wszystkie zalety ostrzarki dedykowanej do głowic, rozszerzone dodatkowo o niezbędne funkcjonalności do ostrzenia pojedynczych noży. Jest to między innymi mechanizm automatycznego dosuwu ściernicy w wersji bardziej zautomatyzowanej. Urządzenie to posiada możliwość programowania konkretnych cykli, dzięki czemu po zadanej ilości maszyna się wyłączy. W tym rodzaju sprzętu praca wykonywana jest na sucho, a wykorzystuje się do niej ściernice w rodzaju diamentowym i borazonowym, odpowiednio do ostrzenia HM i HSS.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

close