SONP-CH

Ostrzarka SONP-CH - do noży strugarskich prostych

SONP-CH cechuje wszechstronne zastosowanie. Na tej maszynie można ostrzyć zarówno noże do strugarek jaki i ciężkie noże do rębaków. Elastyczność w dostosowaniu maszyny do konkretnego narzędzia powoduje, że ten model nadaje się wszędzie tam, gdzie wymagane jest ostrzenie liniowe narzędzia. Układ chłodzenia zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła przy szlifowaniu stosunkowo dużych powierzchni jakie występują w narzędziach do obróbki drewna.

 

Standardowo maszyna wyposażona jest w stół do mocowania prostych noży strugarskich, które można łączyć w pakiety do 4 szt. Mocowanie noży do rębaka dobierane jest indywidualnie do potrzeb klienta i dostosowywane, jeśli nie spełniają wymagań.

 

Każda maszyna SONP-CH po przystosowaniu mocowania nadaje się do ostrzenia noży do rębaków, obtaczarek, strugów i dłut ręcznych.

 

Występuje w opcjach:

SONP-CH/410 - ostrzy noże o długości do 410 mm

SONP-CH/640 - ostrzy noże o długości do 640 mm

SONP-CH/810 - ostrzy noże o długości do 810 mm

Oraz na indywidualne zamówienie

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

close