SOGk-150

Ostrzarka SOGk-150 - do noży kształtowych

Do szlifowania noży kształtowych na sucho przeznaczona jest ostrzarka SOGk-150.To urządzenia produkowane na zamówienie klientów, których jednym z największych atutów jest łatwość obsługi.

 

Przy wykorzystaniu metody ostrzenia noży bez wyjmowania z głowicy, uzyskujemy oszczędność czasu. Ten sposób ostrzenia pozwala pominąć proces mocowania noży po ostrzeniu w głowicy, a dodatkowo gwarantuje jednakowe ich wysunięcie, co w przypadku głowic kształtowych stanowi nie lada wyzwanie do wykonania ręcznego.

 

Posiadają one silniki o mocy 0,25 kW, zaś posuw głowicy jest w nich prowadzony w wersji ręcznej. Konstrukcja urządzenia sprawia, że można za jego pomocą stosować dowolne kąty przyłożenia. Z wykorzystaniem oferowanych akcesoriów można regenerować głowice o szerokości 250 mm oraz średnicy 180 mm. Do odwzorowania kształtu stosuje się kopiał według którego wykonywane jest ostrzenie.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

close