SOG-125/P

Ostrzarka SOG-125/P - do noży prostych

Ostrzarka SOG-125/P przeznaczona jest do ostrzenia głowic z nożami prostymi bez ich wyjmowania z głowicy.

 

Ten model charakteryzuje się szerokimi możliwościami wymiarowymi w zakresie ostrzonych narzędzi.Można je zastosować do noży prostych, których głowice mogą mieć szerokość maksymalną 250 mm, zaś średnica zewnętrzna wynosić może 200 mm. Standardowa średnica wałka do mocowania głowic wynosi 40 mm. Inne średnice, np. 35 mm wykonywane są po wcześniejszym uzgodnieniu. Dostępne są również dodatkowe akcesoria pozwalające dostosować ostrzarkę do indywidualnych wymagań.

 

Ten rodzaj ostrzarki do noży prostych charakteryzuje się zarówno prostą obsługą, jak i możliwością wykonywania działań na sucho z zastosowaniem dowolnych kątów przyłożenia. Głównym jej atutem jest wykonywanie ostrzenia bez wyjmowania noży z głowicy strugarskiej. Dzięki zastosowaniu tego typu procesu, po prawidłowo wykonanej regeneracji, wszystkie noże są wysunięte z głowicy o tą samą wartość. Eliminuje to żmudny proces ustawiania noży po wymianie i pozwala na znaczną oszczędność czasu, oraz skrócenie przestojów maszyny produkcyjnej. Można je stosować do różnych typów stali, zarówno do materiału w typie HSS oraz HM, co jest możliwe do zrealizowania z wykorzystaniem dodatkowej ściernicy.

 

Maszyny dostępne są na zamówienie klienta.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

close