SOFT-180

Ostrzarka SOFT-180 - do noży frezów tarczowych

Aby zrealizować proces ostrzenia frezów tarczowych nasza firma zaprojektowała maszynę SOFT-180.

 

Dostępne w dwóch opcjach zasilania – 230 lub 400 V, w zależności od konieczności wyboru pracy przerywanej lub ciągłej. Są one łatwe w zarządzaniu, również dzięki możliwości programowania cykli działania, a także automatyzowaniu dosuwu głowicy ostrzącej.

Dodatkowa ściernica umożliwia stosowanie tego sprzętu do różnych typów stali (węglika spiekanego lub stali szybkotnącej). Jedną z cech oferowanego urządzenia jest posiadanie silnika o mocy 0,55 kW. Przesuw głowicy jest wykonywany za pomocą metody mechanicznej, z regulowanym zakresem odcinka działania maszyny. Do celów pozycjonowania zastosowana została podzielnica na 12 zębów. Szerkość robocza wynosi 200 mm, natomisat średnica frezów to maksymalnie 180 mm.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

close