Noże strugarskie BORAN-NT

Noże strugarskie BORAN-NT

Możliwości uzyskania bardzo gładkiej powierzchni służą noże strugarskie BORAN-NT, dzięki którym można zmniejszyć prawdopodobieństwo powstania uszkodzeń materiału. Kilka opcji wymiarowych jest zróżnicowanych pod względem cenowym, a szczegółowy koszt każdej z nich można znaleźć w cenniku gotowym do pobrania z naszej strony internetowej.

Sposób działania noży strugarskich oparty jest o wykonywanie głębokich frezów już za pomocą jednego przejścia urządzenia. Na przygotowanych rysunkach zaprezentowany został możliwy sposób użycia tych narzędzi stolarskich. Na każdym z oferowanych noży zostały wykonane nacięcia, które tworzą linie spiralne. W efekcie zastosowania naszego produktu, powstający wiór w czasie strugania jest dzielony na odcinki odpowiadające nacięciom na narzędziu. Opory strugania maleją powierzchnia po obróbce posiada znacznie wyższą jakość.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

close